Lennart Rodhe färgkrita med collage
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): Ingen titel, signerad med monogram, daterad 1973, färgkrita med collage, 15x10 cm, oramad
411292
2016-10-22