Ove Carlson färglitografi

Ove Carlson färglitografi
Ove Carlson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OVE CARLSON (född 1950): Traffic III, signerad och numrerad Carlson, 15/27, 30x30 cm, oramad

411298

2016-10-10