Bengt Elde målning

Bengt Elde målning
Bengt Elde målning
Bengt Elde målning
Bengt Elde målning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELDE, Landskap med hus, signerad och daterad 71, olja på pannå, 37,5 x 50,5 cm.

411300

2016-10-07