Norditaliensk skola oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

NORDITALIENSK SKOLA (omkring 1600): Amor och Psyke, olja på duk, 87 x 122 cm

Slitage, renoverad, lagningar, dukskada/lagning

411302

2016-10-07