Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
NORDITALIENSK SKOLA (omkring 1600): Amor och Psyke, olja på duk, 87 x 122 cm
Slitage, renoverad, lagningar, dukskada/lagning
411302
2016-10-07