Peder Duke färglitografi

Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (4) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, -93, -96, 111/300, 69/200, 243/300, 61/200, färglitografier, varierande storlek, oramade

411307

2016-10-14