Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, i ek, med svärtade detaljer, invändigt med hyllor, höjd 210, 203x81 cm

Slitage, fanerbortfall, nyckel saknas

411329

2016-10-14