Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal, i ek, med svärtade detaljer, invändigt med hyllor, höjd 210, 203x81 cm
Slitage, fanerbortfall, nyckel saknas
411329
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här