Karmstol Karl Johan

Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan
Karmstol Karl Johan

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

KARMSTOL, Karl Johan, 1800-talets börajn, fanérad i mahogny, stoppad sitts, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

411338

2016-10-07