Karmstol senempire
2016-10-07
411339
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, senempire, 1800-talets börajan, fanérad i mahogny, intarsiadekor av figurscen, stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, förstärkt