Skrivbord jugend
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, draghandtag i mässing, fanerad med mahogny, hurtsar med lådinredning, höjd ca 77, 136x77 cm
Slitage, fläckar, repor, bleckt, nyckel saknas, lös skiva, draghantag saknas delvis
411343
2016-10-07