Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, draghandtag i mässing, fanerad med mahogny, hurtsar med lådinredning, höjd ca 77, 136x77 cm

Slitage, fläckar, repor, bleckt, nyckel saknas, lös skiva, draghantag saknas delvis

411343

2016-10-07