Stolar fornnordisk stil

Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil
Stolar fornnordisk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, fornnordisk stil, 1800-tal, ek, rikt skuren ryggbricka, sitthöjd ca 43 cm

Sprickor, skador

411351

2016-10-07