Ulf Wahlberg etsningar
2016-10-09
411354
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): (3) Skrotmotiv, signerade och daterade Ulf Wahlberg -81, 35/90, 36/250, 40/250, etsningar, varierande storlek, oramade