Ulf Wahlberg etsningar
2016-10-13
411355
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): (4) Skrotmotiv, signerade och daterade Ulf Wahlberg -81, 37/250, 40/90, 35/250 36/90, etsningar, varierande storlek, oramade