Ulf Wahlberg etsningar

Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar
Ulf Wahlberg etsningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): (4) Skrotmotiv, signerade och daterade Ulf Wahlberg -81, 37/250, 40/90, 35/250 36/90, etsningar, varierande storlek, oramade

411355

2016-10-13