Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): (4) Skrotmotiv, signerade och daterade Ulf Wahlberg -81, 37/250, 40/90, 35/250 36/90, etsningar, varierande storlek, oramade
411355
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här