Ulf Wahlberg etsningar
2016-10-16
411360
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): (4) Skrotmotiv, signerade och daterade Ulf Wahlberg -81, 38/250, 33/90, 34/90, 35/90, etsningar, varierande storlek, oramade