Bordslampa
2016-10-07
411393
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talet första hälft, stomme i mässing samt svärtat trä, höjd inkl. skärm ca 57 cm
Slitage