Ampel Karl Johan-stil

Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

AMPEL, 1900-tal, Karl Johan-stil, mässing, grönlackerad skål, diameter ca 53 cm

Slitage

411397

2016-10-07