Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, Rejmyre Armaturfabrik AB, 1900-talets andra hälft, skärm klädda i tyg vegetable tree Josef Frank, höjd ca 32 cm

Smärre slitage

411424

2016-10-07