Skulptur drake

Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake
Skulptur drake

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, porslin, troligen Japan, 1900-tal, i form av drake, dekor i underglasyrblått, längd ca 45 cm

Nagg

411455

2016-10-07