Tvättfat stemcups

Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups
Tvättfat stemcups

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TVÄTTFAT, STEMCUPS, SKÅL, 5 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor, diameter ca 11-25 cm

Nagg

411460

2016-10-07