Pål Hollender

Pål Hollender
Pål Hollender
Pål Hollender
Pål Hollender

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÅL HOLLENDER (född 1968): "Halsbunden", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 50x60 cm

411473

2016-10-08