Pål Hollender
Valmis
2016-10-08
411473
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PÅL HOLLENDER (född 1968): "Halsbunden", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 50x60 cm