Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad med mahogny, skuren dekor, höjd ca 175x81cm

Slitage, sprickor

411474

2016-10-07