Marint motiv

Marint motiv
Marint motiv
Marint motiv
Marint motiv
Marint motiv
Marint motiv

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, otydligt singerade, olja på duk, ca 33x49 cm

Krakeleringar

411475

2016-10-07