Bonader

Bonader
Bonader
Bonader
Bonader

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONADER, 2 st, sydsvenska,1900-tal, efter 1800-talets förlaga, ca 36-39x130 cm

Slitage, lagnignar

411484

2016-10-07