Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterad B. Nordencreutz 43, olja på duk, ca 44x36 cm

411485

2016-10-10