Leica

Leica
Leica
Leica
Leica
Leica
Leica
Leica
Leica
Leica
Leica

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEICA, kamera, IIf, 1950-tal, med tillbehör i väska

Ej funktionstestad, smärre slitage, i fodral med skador

411486

2016-10-07