Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROGER METTO (född 1964): "BBQ", signerad och daterad -02 a tergo, olja på duk, 40x60 cm
411487
2016-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här