Roger Metto oljemålning

Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER METTO (född 1964): "BBQ", signerad och daterad -02 a tergo, olja på duk, 40x60 cm

411487

2016-10-10