Pottskåp Karl Johan

Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1800-talets början, Karl Johan, fanérat i mahogny, med stenskiva, beslag i mässing i form av hand med stav, höjd ca 86, 38x33 cm

Slitage, skador, lös listdel medföljer, skiva med nagg

411488

2016-10-07