Pottskåp Karl Johan
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, 1800-talets början, Karl Johan, fanérat i mahogny, med stenskiva, beslag i mässing i form av hand med stav, höjd ca 86, 38x33 cm
Slitage, skador, lös listdel medföljer, skiva med nagg
411488
2016-10-07