Brita Hansson oljemålning

Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITA HANSSON (1918-1979): Stilleben, signerad BH, olja på pannå, 40x53 cm

411500

2016-10-09