Lambert Werner oljemålning

Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): Stilleben, signerad och daterad Lambert Werner -44, olja på pannå, etikettmärkt Galerie Bel Art ", 92 x 73 cm

411503

2016-10-08