Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LAMBERT WERNER (1900-1983): Stilleben, signerad och daterad Lambert Werner -44, olja på pannå, etikettmärkt Galerie Bel Art ", 92 x 73 cm
411503
2016-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här