Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE BONNIÉR (född 1925): "Vårat djur", signerad och daterad Olle Bonnier -73, 74/100, färglitografi, bladyta ca 61x49 cm
411512
2016-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här