Olle Bonniér färglitografi

Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925): "Vårat djur", signerad och daterad Olle Bonnier -73, 74/100, färglitografi, bladyta ca 61x49 cm

411512

2016-10-07