Bordslampa bouillotte

Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte
Bordslampa bouillotte

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, bouillotte, 1800-talets andra hälft, Frankrike, för 2 ljus, brons, plåtskärm, höjd ca 62 cm

Renoverad och kompletterad,, en ljusarm något böjd/lagning

411514

2016-10-07