Jörgen Fogelqvist blandteknik

Jörgen Fogelqvist blandteknik
Jörgen Fogelqvist blandteknik
Jörgen Fogelqvist blandteknik
Jörgen Fogelqvist blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad och daterad Jörgen Fogelqvist 1990, blandteknik, 26x40 cm
Med dedikation

411515

2016-10-07