Sekretär Louis XV-stil

Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, Louis Quinze-stil, fanérad i olika träslag, dekor med jaktscener, två lådor samt inredd med smålådor, höjd 99, 91x46 cm, nyckel finns

Fanerskador

411522

2016-10-07