Knut Norman oljemålning

Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT NORMAN (1896-1977): Sydländsk kvinna, osignerad, olja på duk, ca 52 x 38 cm

Proveniens: Inköpt direkt av den unge konstnären av nuvarande ägarens far, som stödde Knut Normans spirande konstnärsskap

411527

2016-10-07