Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MATS JONASSON (född 1945), skulptur i relief, glas, Målerås, signerad Mats Jonasson Sweden och numrerad 65018, etikettmärkt, höjd inklusive stativ ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
411538
2016-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner