Piedestal kinesiserande

Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, kinesiserande, 1900-talets mitt, svartlackerat trä, höjd 61, diameter 44 cm

Slitage

411539

2016-10-07