Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad, 55/99, färglitografi, ca 49x64 cm

411545

2016-10-07