Max Ernst färglitografier på japanpapper
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAX ERNST(1891-1976): Fyra färglitografier ur La ballade du soldat, signerade och numrerade Max Ernst 33/79, bladstorlek 39x28 cm, tryckta på japanpapper, oramade
LITTERATUR: Spies/Leppien 218
411553
2016-10-22