Max Ernst färglitografier på japanpapper

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

MAX ERNST(1891-1976): Fyra färglitografier ur La ballade du soldat, signerade och numrerade Max Ernst 33/79, bladstorlek 39x28 cm, tryckta på japanpapper, oramade

LITTERATUR: Spies/Leppien 218

411553

2016-10-22