Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLUR, 1900-talets andra hälft, smidesjärn, monogramsignerad FM, enligt uppgift för Folke Mattsson, höjd ca 170
411556
2016-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här