Oljemålning bokskogen i Torup

Oljemålning bokskogen i Torup
Oljemålning bokskogen i Torup
Oljemålning bokskogen i Torup
Oljemålning bokskogen i Torup
Oljemålning bokskogen i Torup
Oljemålning bokskogen i Torup

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Insjölandskap, signerad och daterad Herman Österlund 1930, olja på duk, ca 48x58 cm

411558

2016-10-07