Bord med kakelplattor

Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BORD, 1940/50-tal, med skiva klädd i kakelplattor från Upsala Ekeby, höjd ca 68, 62x62 cm

Smärre märken, enstaka nagg

411561

2016-10-07