Leopold Fare

Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Vattenvärld", signerad Fare samt signerad och daterad a tergo Leopold Fare 1994 Haväng, olja på duk, ca 97x128 cm

411563

2016-10-08