Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Figurkomposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1969, 7/25, färglitografi, ca 25x12,5 cm

411569

2016-10-07