Miniatyrtavlor kork 1800-tal
2016-10-07
411576
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRTAVLOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, skuren dekor i form av byggnader, ca 11x13 cm
Tejpbortfall