Komposition emaljarbete

Komposition emaljarbete
Komposition emaljarbete
Komposition emaljarbete
Komposition emaljarbete

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad och daterad Olle ? -68, emalj, ca 70x50 cm

411580

2016-10-07