Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad och daterad Olle ? -68, emalj, ca 70x50 cm
411580
2016-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här