Tillbaka till katalog

Utställningsaffischer

Utställningsaffischer
Utställningsaffischer
Utställningsaffischer
Utställningsaffischer

Klubbat för:

550 SEK

Estimate

1 000 SEK

Description

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER (2): Manessier, Cply, signerad Cply 20/50, tryckta av Mourlot
PROVENIENS: Stefan Schueler (1920-2015), Svensk bokhandlare som 1972 grundade den sk. "Konst-Bibliofilen" i Gamla Stan, Stockholm

Condition

Auktionsnummer:

411591

Date:

2016-10-22