Tillbaka till katalog
Utställningsaffischer
Klubbat för:
550 SEK
Estimate
1 000 SEK
Description
UTSTÄLLNINGSAFFISCHER (2): Manessier, Cply, signerad Cply 20/50, tryckta av Mourlot
PROVENIENS: Stefan Schueler (1920-2015), Svensk bokhandlare som 1972 grundade den sk. "Konst-Bibliofilen" i Gamla Stan, Stockholm
Condition
Auktionsnummer:
411591
Date:
2016-10-22