Mortel med pistill 1700-tal

Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal
Mortel med pistill 1700-tal

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

MORTEL med PISTILL, 1700-tal, brons, liv med handtag, höjd 8 cm, graverat monogram "SHD"

Kuntoraportti

Bruksslitage

411593

Päivämäärä:

2016-10-08