Mortel med pistill 1700-tal
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
MORTEL med PISTILL, 1700-tal, brons, liv med handtag, höjd 8 cm, graverat monogram "SHD"
Kuntoraportti
Bruksslitage
411593
Päivämäärä:
2016-10-08