James Faed oljemålning

James Faed oljemålning
James Faed oljemålning
James Faed oljemålning
James Faed oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES FAED (1821-1911): Landskapsmotiv, signerad och daterad Faed 1889, olja på pannå, ca 14x12 cm

411611

2016-10-08