Tema allmoge tunna

Tema allmoge tunna
Tema allmoge tunna
Tema allmoge tunna
Tema allmoge tunna
Tema allmoge tunna
Tema allmoge tunna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUNNA, laggkärl, allmoge, Hälsingland, 1800-tal, höjd 82, diam 60 cm.

Slitage

411628

2016-10-20